Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Samurai Western

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
07.06.2005 PS2
Vývojáři:
Acquire
Samurai Western je frenetická hack-n-slash rubačka od studia Acquire, které stojí například za sérií Way of the Samurai či Tenchu.

Hlavním hrdinou je mladý samuraj Gojiro Kiryu, který v 19. století cestuje na Divoký západ, aby nalezl svého bratra Randa. Brzy se také zaplete s místním gangem a panem Goldbergem, který má městečko pod palcem.

Na rozdíl od série Way of the Samurai, jejíž levobočkem tato hra je, tu nenajdete žádné adventurní elementy a je to celé zaměřené na zběsilou akci. Ta je rozdělena na stage, mezi kterými můžete později volně přepínat a zlepšovat si skóre. Během hry také naleznete různé zbraně či doplňky, kterými můžete zkrášlit či vylepšovat hlavní postavu.

I přes to, že se jedná o šílenou akci, během které na vás nabíhají desítky nepřátel různých druhů, nabízí hra i poměrně zajímavý příběh, který je v rámci možností vyprávěn z různých perspektiv. I tato nezvyklá kombinace vedla k tomu, že se hra setkala s hodně smíšenými hodnoceními.

K dispozici je také lokální multiplayer, v němž se druhý hráč ujme kontroly nad pistolníkem Ralphem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.