Samantha Swift and the Mystery from Atlantis

16.12.2009

V pořadí třetí dobrodružství nebojácné archeoložky Samanthy Swift nás jeho děj zavádí do hledání potomků ztraceného kmene zaniklé Atlantidy. Potomci dávných Atlanťanů jsou roztroušeni v různých oblastech po celém světě. Každý z potomků vlastní speciální klíč. Když se podaří sesbírat všechny klíče, lze s jejich pomocí sjednotit kmenové stařešiny s duchovním světem. Samantha ovšem není jediná, kdo pátrá po tajemstvích mýtických klíčů, zlý Markus Payne z první části série je zpět. Markus ovšem hodlá klíče použít k vlastnímu prospěchu a chce je aktivovat ke kontrole myslí ostatních lidí.

Společně se Samanthou opět procestujete zcela nové ručně kreslené lokace po celém světě a s pomocí plukovníka Tempesty budete hledat skryté objekty a řešit originální hádanky. To vše ve čtyřiceti úrovních a ve dvou možných herních režimech: relaxačním nebo v režimu hidden object expert.