Zajímavosti

Easter eggy

Ve hře je možné najít přesně stejné auto, ve kterém jezdil Paul Walker ve filmu Rychle a zběsile (The Fast and the Furious).
Hra obsahuje odkaz na hry Minecraft a Among Us. V lokaci jménem Old Town West je možné najít budovu, kde je možné prolomit zeď. Za ní jsou tři krabicovité postavy ve stylu Minecraftu, které drží nože. Čtvrtý pak leží na zemi s nožem v zádech.
Na kanalizační mříži u jezera Sebastian je možné narazit na krvavě červený nafukovací balónek. Jedná se o referenci na hororový román od Stephena Kinga "To" a jeho filmovou adaptaci.
Ve hře je možné narazit na dvě loutky připomínající Jasona Voorheese z filmu Pátek třináctého (Friday the 13th) včetně jeho ikonické hokejové masky a Hannibala Lectera z filmu z filmu Mlčení jehňátek (The Silence of the Lambs). Poblíž leží i láhev vína, což je reference na Hannibalovo oblíbené Chianti.
Na skále v poušti je možné najít Thorovo kladivo Mjolnir, které je možné používat jako zbraň. Vtipný je i jeho popisek, kde je napsáno: "Only a Chris Can Lift It", který naráží na fakt, že kladivo ve filmech MCU zvedli pouze samotný Thor a Kapitán Amerika, které hrají Chrisové Hemsworth a Evans.
V poušti v Badlands South se nachází obří hřeben na vlasy. Jedná se o narážku na sci-fi parodii Vesmírná tělesa (Spaceballs) od režiséra Mela Brookse. Ve filmu dostal Lord Helma za úkol pročesat poušť, aby našel hrdinu Lone Starra. A Lord Helma to vzal poněkud doslova a nechal to pročesat poušť obřím hřebenem.
V pouštní oblasti Rojas Desert North je možné najít v podzemí pod dřevěnou chatrčí UFO. Jedná se o referenci na film Věc (The Thing) od Johna Carpentera.
Ve hře je možné narazit na stroj času ze seriálu Pán času (Doctor Who) v podobě telefonní budky TARDIS.