Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rush Bros.

24.05.2013
40
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Rush Bros. je hudební plošinovka kladoucí důraz na rychlost a přesnost. Podobně jako v Super Meat Boy zde máte za úkol projít přes všechny nástrahy, kterými jsou například ostny a pily a dostat se na konec úrovně. Rozhodující je čas, proto si nesmíte dovolit cestou umírat. Zásadním elementem hry je hudba - v zásadě elektronický dubstep, která ovlivňuje tempo hry, takže si můžete vybrat, zda se má vaše postava pohybovat rychle, pomalu, nebo v nepravidelném rytmu. Navíc můžete nahrát svou vlastní hudbu.

Úrovní je více než 45 a během jejich hraní můžete být vyzváni na duel po síti (funguje zde i cross-platformové hraní s uživateli Macu). Ve dvou hráčích lze soupeřit také lokálně ve split-screenu. Hra obsahuje checkpointy a čas na projití úrovně se pohybuje v řádech několika minut nebo desítek sekund. Dále je přítomen režim "Fast Forward", který vše zrychluje a Survival mód, kde za žádnou cenu nesmíte umřít.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.