Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rotlicht Tycoon 2

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2007 PC
Vývojáři:
Zone 2 Media
Pod všeříkajícím názvem vyplivla vydávající společnost rondomedia hráčům již podruhé obchodně-manažerskou simulaci z prostředí nevěstince. Předtím, než nastartujete svoji kariéru manažera domu radosti, musíte se rozhodnout pro jeden z deseti scénářů. Zda svoje centrum lásky zbudujete ze starého kostela nebo hasičské stanice, nemění nic na principu hry a jejím dalším vývoji.

Aby se hosté vašeho zařízení cítili uvolněně, nejprve zařídíte vkusné pokojíky, vybavíte bar dostatečným množstvím alkoholu a najmete barmany a ochranku. Co by však byl nevěstinec bez tanečnic a prostitutek? Zde se nabízí široký výběr podle věku, barvy pleti, vzhledu i zkušeností a zvláštních dovedností. Pro každého nového zaměstnance nyní stačí již jen sestavit plán pracovní doby a svoje podnikání můžete rozjet naplno.

Rotlicht Tycoon 2, jako většina her tohoto typu, je nahlížena z izometrického pohledu, z nějž můžete sledovat chod podniku, chování zaměstnanců, přicházející zákazníky a veškerý obchodní tok. Pohled se změní, pokud chcete zprostředkovat dění na pokojích sledovací kamerou. Zde však nelze očekávat nic jiného, než cenzurovanou erotiku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.