@HELLER (02.04.2016 20:04): Tomu fandím tedy více :)

@sten (02.04.2016 09:34): Také jsem zkoušel a mě se ta hra moc nelibí. Jak se otáčí třeba atrakce?
Jinak mě vadí, že třeba malý keř se tak špatně ničí.. A vůbec, že musít ničit vegetaci. Dříve, už ve dvojce se atrakce postavily skrz stromy, které zmizely. Čtverka se vrátila tam, kde byla jednička.. ovšem v té se dalo ničit stromy pravým tlačítkem během stavby. Tu musím vzít bagr a bourat. Ovšem ty keře mají jen jeden point uprostřed. Když kliknete vedle tak nezmizí..
Libí se mi, že každá atrakce má svého strojovníka :) A vadí mi, že si nemůžu zvolil kde bude vchod a východ z atrakce.
Zkoušel někdo z vás Early Access? Chvilku jsem to hrál a zatím to nevypadá na úplně velký průšvih. Ale uvidím po pár hodinách.
Ano, odložili to na příští rok. Na základě hodně podnětů od beta-testerů .. očividně tam je hodně co vylepšovat .. ale kdoví no, jestli to něčemu pomůže.
Já si někde všiml něco o odložení data vydání až na přístí rok. Jak to vypadá, neví někdo?