Roland Garros French Open 2002

NGT: Next Generation Tennis, NGT: US Open 2002

24.05.2002

"Roland Garros French Open 2002" (u nás a v několika dalších zemích známý pod názvem "NGT: Next Generation Tennis") je dalším pokračováním ze série sportovních tenisových simulátorů 'Roland Garros'.

Stejně jako i další hry ze série se tento díl pyšní licencovanou značkou French Open, nabízející skutečné tenisové dvorce i jména hráčů. Ve hře se tak setkáte se jmény jako Tim Henman, Gustavo Kuerten, Sébastien Grosjean, Nikolas Kiefer, Todd Martin, Tommy Robredo, Chanda Rubin, Barbara Schett, Virginie Razzano a Elena Dementieva.

Se soupeři změříte síly v několika herních módech ve dvou až čtyřhrách v turnajích, exhibicích, celé vlastní kariéře nebo jen arkádovém pinkání na jednom počítači nebo přes místní síť.

Kromě upravených herních módů přináší hra i vylepšení stran grafického zpracování prostředí i postav a jejich pohybů, raket, efektů a upraveného chování míčků s ovlivnitelnou rotací či několika různých způsobů úderů.