@Naginata (17.04.2020 17:46): Ono taky nacpat do cca dvouhodinové série příběh o rozloze 50 hodin :D To by chtělo opravdu velký um aby se to povedlo, pokud tedy anime nedostane více sérií Jak jsi psal, u hentai tato náročnost poměrně odpadává:D

Chaos:Head jsem nehrál a ani nemám moc chuť po zhodnocení od Solidora. Každopádně Chaos:Child po příběhové stránce dává smysl a na vysvětlení si tam dávají poměrně záležet a to i v takové míře že jsem neměl problém do hry naskočit po skoro až roční pauze :D Akorát ti nesmí vadit že prvních deset hodin je to slice of life s hromadou sexuálního humoru a hlavní zápletky je tam méně, potom co se to ale rozjede, tak to jsou slušná jatka :D
@jones1240 (16.04.2020 23:33): Udělat dobrou adaptaci vizuálního románu (kromě čistého hentai) opravdu není jednoduché, tak v tomhle je Steins;Gate opravdu výjimkou. Chaos;Child jsem slyšel že se taky moc nepovedla a Chaos;Head se mi moc nelíbil ani půvdní román protože jak Solidor říkal, bylo to hrozně matoucí a ani jsem to nedohrál.
@Naginata (16.04.2020 23:28): Tak všeobecně studio 5pb.(Mages) mají anime adaptace jejich her nic moc, viz Robotic: Notes a nebo zmršené Chaos:Child, proto už raději jen hraji a nekoukám :D Každopádně hru Chaos:Child vřele doporučuji, je to o něco syrovější a temnější než Steins:Gate, i když na druhou stranu to zase má mnohem více fan servicu :D
Teda, na tuhle hru jsem úplně zapomněl, viděl jsem jen pár dílů anime a bylo to trochu nuda a o dost slabší než Steins;Gate, lepší ale než nepovedená adaptace Chaos;Head. Science Adventure působí jako dost nevyrovnaná série, ještě jsem ale nečetl Chaos;Child, který vypadá mnohem zajímavěji.