@90210 (30.03.2016 12:15): vis co, ja mam pro tento typ adventur slabost. Chtel jsem to hrat nejen, ze je to muj oblibeny typ adventur (schvalne si procti moje hodnoceni a komentare k jinym arxelackym hram nebo hram od Crya), plus pridana hodnota "vysokeho umeni", na coz - mozna trochu snobsky- slysim vzdycky:-P. Jinak tu recenzi ze Score jsem o vikendu nahodou cetl - spis bych rekl, ze to napsal chlap, navic to byla takova recenze - nerecenze, kde proste jen na jedne strance odhrkal dej a k nejakym dalsim polozkam se uz recenzent nedostal.

On prvni dojem dela hodne, intro je pomerne epicke a hudebni podkres v nem i na zacatku hrani jako takoveho je opravdu fajn..
@Fingon (komentář): Mam tuhle mytologii rad a miluju Wagnera, takze me tato hra docela lakala a ve Score dostala i pomerne vysoky hodnoceni, byt to tehdy tusim psala nejaka zenska, jejiz hodnoceni bylo nutny brat s rezervou. Vidim ale, ze hra bude spis podobny kvality, jako Ring Cycle, kterou sem jeste nikdo nenahodil. Na to, jak hru kritizujes, ji davas jeste hodne dobry hodnoceni IMHO, podle textu to vubec nevypada na nadprumernou hru.