Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ridge Racer DS

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
10.12.2004 DS
Vývojáři:
Nintendo Software Technology (NST Corporation)
Další hra ze série Ridge Racer. Tentokrát se jedná o rozšířený remake dílu Ridge Racer 64, určený pro handheld Nintendo DS.

Stále se jedná o arkádové automobilové závody, které se odehrávají ve fiktivních autech na fiktivních tratích, situovaných do fiktivních měst. Na start se postavíte společně s dalšími jedenácti auty a váš úkol bude všechny předjet. Jako vždy je to akční ježdění vždycky na plnou rychlost, kde fyzika nehraje přílišnou roli.

V hlavním módu vás čeká 20 závodů, které musíte postupně všechny vyhrát. Celkem hra obsahuje 9 tratí, které pojedete i v protisměru. Závody jsou rozděleny do skupinek tří menších závodů. Když je vyhrajete, odemkne se další trojice a zároveň další trojice závodů jeden na jednoho, v kterých bojujete o nová auta. Vzhledem k vysoké obtížnosti jsou nová a rychlejší nebo točivější auta žádoucí. Každá trať je trochu jiná a je potřeba volit různé strategie. Čím větší vozový park, tím líp.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.