Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ridge Racer 7

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
13.11.2006 PS3
Vývojáři:
Další hra ze série Ridge Racer, tentokrát exkluzivně pro konzoli PlayStation 3.

Opět se jedná o akční arkádové závody. Nečekejte ani trochu realistický fyzikální model, základem hratelnosti je správné zvládnutí driftování a udržení auta v ideální stopě v plné rychlosti. Hra se velice podobá předchozímu Ridge Racer 6, a to jak grafikou (rozlišení sedmého dílu je jen o kousek vyšší), tak tratěmi, kterých je celkem 22 a většina z nich je převzatá z minulého dílu. Hlavní novinkou je možnost vylepšování aut, kterých je tentokrát 40 a opět se jedná o vymyšlené modely, pomocí nakoupených součástek.

Hra nabízí režim Arcade, což je rychlý závod, nebo hlavní režim „Ridge State Grand Prix“. V něm za úspěšně projeté závody získáváte peníze, které používáte na nákup výkonnějších aut, nebo součástek. Multiplayer podporující závod až 14 hráčů nabízí řadu online režimů, jako jsou týmové, samostatné nebo samostatné pouze na čas. Vše pak můžete porovnat v žebříčcích a statistikách.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.