@Drolin (07.02.2018 16:04): Na původní DS je Rhythm Heaven a na 3DS Rhythm Heaven Megamix, což by měla být kompilace skoro všech miniher z GBA, DS a Wii, plus nějaké nové. Ta 3DS zní jako ultimátní verze a na handheld se takovéhle hříčky IMO ideálně hodí, zkusím demo a třeba tomu přijdu na chuť :)
@Drolin (komentář): Nedávno jsem to zkoušel a už během úvodního testu zjistil, že to asi nebude hra pro mě, to skóre bylo velmi špatné :) Ještě někdy prubnu demo Rhythm Heaven Megamix na 3DS, třeba mi to tam půjde líp.

Ale zjistil jsem, že na androidím emulátoru GBA jde bez problémů emulovat pohybové ovládání a zahrál jsem si tak poprvé WarioWare Twisted. Pořád skvělé, možná ještě lepší než jednička :)
@Drolin (09.11.2017 23:24): Chtěl jsem napsat, že to vypadá jako WarioWare zaměřené na rytmické hříčky, a podle wiki na tom pracovala část stejných vývojářů :) WarioWare mě bavilo, tohle někdy taky zkusím.
Jedna z nejzajímavějších her jaké jsme zatím hrál. Origánální a svěží. Na velké obrazovce a gamepadem skvělé i ve více lidech.