@Hoonza (26.10.2014 07:56): V AC jezdím s Fiatem po třech. Možná teď i s Alfou, ale to jsem ještě nekoukal na replay. Po třech kolech se ale dá jezdit jen s předohrabem, upřímně jsem byl docela překvapenej, že jsem to v AC viděl, fakt to funguje a auto neni přicuclé k zemi =)

Jinak takovej dojem z rF2 mám taky, působí to humpolácky a splácaně (ale je to jen můj dojem, nejezdil jsem), proto se mi do toho nechce jít a samotný super feedback mě neláká.
rFactor 2 doplácí na amatérismus tvůrců, kteří po technické stránce úplně zaspali dobu. Sice nabízí oproti jiným simům pár zajímavých featur - změna počasí, propracovanější tyre model, ale všechno působí tak nějak humpolácky.
Grafika je nepěkná - není to technologií, ale neschopností grafiků v ISI. Interface menu je příšerný, vypadá hnusně a funguje ještě hůř. To dynamické počasí taky nevypadá dobře, takže to člověka ani moc nebaví jezdit v dešti.

Fyzika je na tom mnohem líp - pokud člověk jede v klidu a drží se ideální stopy, tak je to ok, jakmile se ale jede víc prasácky, tak se auto chová, jakoby bylo z papíru - obrubník je schopen katapultovat auto do vzduchu a podobné úchylárny. Příjde mi, jakoby hmotnost auta nefungovala úplně správně - to jsou ale mouchy, které vyniknou jen občas.

Líbí se mi ale třeba jak se auto v zatáčkách staví na 3 kola, popř. na dvě pokud jedete divočinu - to jsem třeba nikdy neviděl v AC, protože tam je auto přicuclé k zemi a nechce se odlehčit.

Nejlepší na rF2 je podle mě asi force feedback, který je hodně přesný a živý, takže celkově se to prostě dobře hraje a mám tam daleko lepší pocit z jízdy než třeba v AC...
rF2 má ještě oproti ostatním výhodu v tom, že v základu nabízí několik závodních předohrabů, které jsou v AC a iRacingu poněkud přehlíženy.

Jinak to demo je tak blbě udělané, že spíš odradí než naláká - jedno auto, jedna trať, pouze závod, žádné testování... Když už kupovat rF2 tak určitě kvůli starému Spa a Monacu, to je fakt zážitek.
Já zkoušel to demo, ale trošku mě odrazuje grafika... Sice to není to hlavní ale když mám nadisku Project Cars a Asseto Corsa, tak tohle se mi fakt hnusí :D
@Crash (21.10.2014 07:40): Je demo verze, tu jsem si stáhl a nainstaloval, nicméně z nějakého důvodu mi to nedetekovalo pedály, tak jsem se na to vykašlal a už to neřešil. Možná časem to ještě zkusím, ale ne v blízké době.