@90210 (03.07.2013 12:21): Ako sa to vezme. Co som napisal pred par dnami, to plati imho (aj ked ja som hru nedohral :( ) - v jadre je vidno potencial tej hry -a je dobry. Len musis prekusnut subojovy system a par dalsich neprijemnosti. A to moze byt pre mnohych problem. Ale ano, kazdy kto hral Vzburu dlhsie ako 5 minut zisti, ze sa vo vnutri schovava slusna hra. Ale musis s tou hrou doslova bojovat :)
Vdaka za gratulacie!
@Tarhiel (02.07.2013 23:57): Bohuzial, zmiznutie slachtickeho kostymu bol fatalny bug znemoznujuci ukoncenie. Nastastie mi moj spolubojovnik v tomto narocnom putovani "Saxon" poskytol v zavere svoj save, takze som mohol hru dokoncit aj sam.
@DJ (02.07.2013 13:26): Paráda, popis ovládania sa zdarí. Tuším sa do toho pustím. Svojho času som strávil pár hodín blúdením v demoverzii, naháňačky a potýčky s hliadkujúcimi obrnencami boli celkom zábavné a drsné.
@Richmond (28.06.2013 18:25): To je prave na tom to najhorsie, clovek nakoniec este zisti ze by si to mal zahrat a pritom to bolo cely cas ako jasne "never play this stupid shit". Teraz aby som si este natlacil do "to play" listu toto... ale zatial na to nemam odvahu, ale casom niekedy to pravdepodobne aspon vyskusam.
Mně to přijde graficky celkem přitažlivý :) A z těch reportů z hraní i dokonce zajíimavý! :)