Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Reversion: The Escape

Reversion Chapter 1: The Escape

16.05.2012
10.10.2012
48
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jakožto hlavní hrdina Christian této chystané třídílné 2D point-and-click adventury od nezávislého argentinského vývojářského studia 3f Interactive, který je stižen amnézií, se probouzíte v nemocnici dystopické budoucnosti městečka Buenos Aires roku 2035 mající u sebe jen pouhou fotografii zatím vám neznámého muže. Záhy se dovídáte, že město bylo zasypáno zdrcující salvou střel neznámé separatistické militantní skupiny a zcela tím izolováno od zbytku světa.

Jednou z ústředních příběhových linek tak bude najít své ztracené vzpomínky, nalézt onu osobu a pochopit okolní události. Připravte se na příjemnou ručně malovanou anabázi plnou logických hádanek a puzzlů.

V době vydání byla hra zdarma, ovšem autoři se po čase rozhodli 1. epizodu hry zpoplatnit. Nyní je hra oficiálně prodávána na Steamu za symbolickou cenu 0,99€. Přesto se dá na některých stránkách zcela legálně sehnat zdarma.

V roce 2013 vyšlo pokračování Reversion: The Meeting.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.