@jones1240 (01.02.2023 12:22): Bohužel začínám zjišťovat ze tvorba Atlusu se poslední roky vydala směrem který přestává být pro mne. A po pátém dílu se to týká i SMT série. Vlastně jedine co mne skutečně zajímá jestli se odhodlaji k nějakým remasterum či remakum starších SMT her. Persona 6 me celkem nezajímá ale lhal bych kdybych tvrdil ze ji budu ignorovat. Soul Hackers 2 byla trochu záplatu na bolest ale na můj vkus příliš krátké a vzasade průměrnejsi než jsem čekal. Navíc zase, stejně jako u SMT5 použili ten dementní systém devalvace expu a skrytého scalingu nepřátel dolu nebo nahoru. Uvidíme :)
@Charllize (01.02.2023 12:15): No počkej, to by si pak stěžovali že se tam málo hraje a moc čte. Podle mně by stačilo vždy dát tři QTE souboje a jede se dál :D Jo trojka mi přišla že byla hezky na tom pomezí SMT a už trochu toho příběhovějšího dating simulátoru a šlo to dobře :D Ale tý šestky se fakt bojím :D
@jones1240 (01.02.2023 12:05): Mne bavila trojka, podle mne tam byl ještě celkem balanc mezi gameplayem a narací. Teď už to je bohužel tak ze v rámci toho co od série fanoušci očekávají by bylo lepší se dungeonu a soubojů zbavit úplně a pojmout to formou vysokorozpoctové vizuální novely :)
@Charllize (01.02.2023 11:56): Jako já si právě myslím že by ti to sedlo hodně. Žádný zbytečný kecání, příběh po troškách a hromada, hromada grindu a soubojů :D Jen ty si to teď prakticky nemůžeš nikde zahrát, tak snad to třeba portnou na PS4 skrze store. Aspoň by sis minimálně jednu Personu užil :D
Jak jsem čekal že mi bude hodně vadit absence "randění" a různých sociálních interakcí, tak nakonec je to fakt bomba. Výzva to docela je už i jen kvůli fakt častým random soubojům alá klasické SMT. I tak ale je to hodně fajn příběh o skupince puberťáku co musí řešit útok démonů na jejich město. Je to více odlehčené než klasické SMT a i na ten příběh a dialogy mezi postava se tu docela více hraje. Hraju PSP verzi, takže hádám že tam nějaký změny oproti originálu jsou, ale je to fakt dost fajn.