Natočil jsem malou ukázku aktuální podoby hry, patrně hlavně pro toho jednoho zájemce, který si to "chce zahrát", a pro milé kolegy kvejkaře, kteří by si možná dali taky říct - jedná se o zdejší variaci na CA ve zdejší variaci na Campgrounds, a FFA ve zdejší variaci nejslavnější CS mapy. :) A ano, ty kvejkovské zvuky jsem si tam dal sám, stejně tak jsem si sám zneviditelnil zbraně a upravil HUD (proto ten buglý chat).

Pár výrazných rozdílů oproti kvejkovi:

-Přehled o nepříteli je tu primárně vizuální, neboť zatím mají všichni stejné zvuky, a hlavně samotný běh je zcela tichý - nejsem si teď ani jistý, jestli je to záležitost pre-alphy, nebo stanovená fíčurka.
- Fyzika je podobná, avšak zároveň velmi odlišná - je to taková kombinace všech tří klasických kvejků. Všechny ty lamařské pohybové faily znázorněné ve videu mluví za své; takový rocket jumping má srovnatelný potenciální rozsah, ale zřejmě mnohem přísnější časování. Anebo to jenom pořád dělám blbě.
- Zbraně krom základního MG totální kopírka, krom některých Quake kusů, jejichž repliky nejsou a možná ani nebudou (BGF, HMG, nailgun), ale opět s odlišnou fyzikou.
- Ostatní věci by měli být z videa patrné.

Jinak jen tak pro zajímavost - dle posledních konceptů se tvůrci chtějí z hlediska artstyle a lore ubírat steampunkovým směrem. :)
A je to tu!

Silně doporučuju všem fandům arénového střílení, už teď je to parádně chytlavé, a komunitu to má asi nejpřátelštější, jakou jsem v jakémkoliv onlajnu zatím viděl. Což se beztak časem též změní, ale čert to vem.

Zatím akorát teda zamrzí, že v kteroukoliv jednu chvíli to opravdu nehraje moc lidí.