Reef Shot

20.11.2012

Vypráví se, že španělský objevitel Lope de Aguirre se svou výpravou skutečně nalezl bájné El Dorado. To však již bylo opuštěné bez pokladů. Conquistador však ve městě našel zprávy o tom, že místním se dostalo varovného poselství, na jehož základě odešli postavit El Dorado znovu a na bezpečnější místo.

Nebyli však natolik opatrní, aby po sobě nezanechali stopy, přičemž Lope de Aguirre této neopatrnosti využil a k Novému El Doradu vyrazil s úmyslem ho vydrancovat. Když už byl městu na dosah, pohltila Nové Eldorado náhle voda a poklady, i tajemství tak byly pro chamtivého conquistadora ztraceny. V roce 2012 k místům, kde stávalo Nové El Dorado připlouvá expedice podmořských průzkumníků...

Reef Shot je polská nezávislá adventura, odehrávající se ve vodách poblíž Ostrova Robinsona Crusoe. Úkolem hráče bude objevování bohatství podmořského světa, focení často úplně nových druhů ryb a vodou pohřbených památek Nového El Dorada. Hra je nenásilná a vhodná pro hráče od tří let.