Redemption Cemetery: Children's Plight

12.08.2011
10.01.2013

Druhý díl ze série hledaček Redemption Cemetery, u nás známé pod názvem Prokletý hřbitov. Během procházky v parku vás napadne duch zlého čaroděje a uvalí na vás kletbu. Park se taky změní na hřbitov. Naštěstí se vám zjevuje dobrý čaroděj v podobě vrány a ten vám poradí, že musíte hledat pomoc u duchů, kteří se na hřbitově zdržují. Každý z nich má někoho blízkého v nebezpečí a tak je musíte zachraňovat, v čem vám brání zlý čaroděj. Pomůžete dívce visící v autě nad propastí, chlapci v autobusu obklopeném velkými pavouky a další dívce zaseklé na vrcholu ruského kola. Snad se vám s pomocí ostatním podaří pomoci i sobě.

V bonusové epizodě, která je součástí sběratelské edice, vám Vrána řekne, že i když byl duch čaroděje uvězněn v sarkofágu, jeho zlo přetrvává. K dosažení konečného vítězství bude třeba sarkofág zničit. Poblíž má být hrobka mistra templářského řádu. Byl to on, kdo původně čaroděje přemohl a uvěznil.