Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Red Risk

04.03.2016
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Red Risk je velmi sledovaná soutěž pro dobrovolníky, kteří chtějí vyhrát svobodu nebo balík peněz. Pokud se do ní přihlásíte, budete čelit hordám monster ve speciální aréně, postavené na vysokých pilířích. V aréně je mimo monster i několik nebezpečných pastí, na které je třeba si dávat při bojích dobrý pozor.

Můžete si zvolit jeden ze tří charakterů, z nichž žádný nemá co ztratit. Trestanec Jason, jehož specialitou je kontaktní boj se sekerou, netouží po ničem více, než po svobodě. Elise přišla o oba rodiče, a tak jí nic nebrání soutěžit, když navíc umí bravurně zacházet s pistolí. Dozorce Walter sice nikdy žádnou rodinu neměl, ale rád by získal tolik peněz, aby už nikdy nemusel pracovat a odstřelovací puška, zapůjčená v práci, by mu k nim mohla dopomoci.

Jednotlivé charaktery díky bojům získávají zkušenosti, které vylepšují jejich vlastnosti, a tak vydrží déle a působí větší zranění svým protivníkům. Zdraví se doplňuje pomocí jídla a pití a v případě Elise a Waltera je třeba myslet také na náboje. Red Risk je možno hrát i v kooperačním multiplayeru se všemi třemi postavami naráz.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.