Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Red Dog: Superior Firepower

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
prosinec 1999 Dreamcast
Vývojáři:
Argonaut Games
Příběh i gameplay se točí kolem soubojů s mimozemšťany a jejich technickými vymoženostmi. Mimozemská rasa Haaků přiletěla k planetě Zemi a setrvávala na orbitu. Po čase došlo ke kontaktu s lidmi, a uzavření vzájemné mírové dohody. Po letech se ale mír zdál být narušen. Došlo ke ztrátě kontaktu s lidmi sídlícími poblíž mimozemských osad. Válka je na spadení, a hráč je postaven do role velitele speciálního přepadového vozidla, který vyráží s dalšími týmy na průzkum do blízkosti mimozemských osad.

Hráč ovládá bojové vozidlo z pohledu třetí osoby. K dispozici má lasery a rakety, další zbraně a upgrady může získávat v průběhu hraní. Základem hry jsou singleplayerové mise, jejichž cílem je většinou probít se k nějakému bossovi popř. převézt určité vybavení skrz nepřátelské území. Plněním těchto misí si odemykáte další možnosti hry, např mise v módu "Challenges", nebo multiplayerové mapy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.