@mazar1234 (08.04.2020 18:32): tak to je škoda. Měl bys to napravit. ISO je free ke stažení, podpora 3Dfx, slušný joystick koupíš do 1500 Kč. Podle mě je Red Baron II mnohem lepší simulátor než jednička.
@Rapier (08.04.2020 16:15): Jo, svojho času som si to kúpil od piráta medzi ďalšími 20 napálenými CD, dodnes by som ho niekde mal, ovšem problém bol, že sa to nedalo hrať ani na myši ani na klávesnici (hrať sa to síce dalo ale nehrateľne) takže som vtedy vymrzol na nevlastníctve joysticku.

Ale vyzeralo to tehdá fajne, akurát som to nedokázal zmysluplne ovládať, takže to išlo "k ledu".
V té době u nás doma letěli Biglesovky, ale stejně jsem raději hrál za Němce a připadal si jak letecký eso Richtehofen :D
pamatuju si jak se mi podařilo rozflákat letadlo jenom tím, že jsem s ním dělal hovadiny ve vzduchu :D
Skutečně takové realistické zpracování simulátoru v ww1 nikde jinde nenajdete
mrtě nostalgická záležitost pro maniaky do světových válek
pamatuju si jak to pořád pařil brácha, který je do letadel uplnej magor
Paul: Třebas to nemyslí zle. Jen si chce přihřát svou polívčičku a vybral si trochu špatný web... Že bych šel taky házet odkazy na Sigil? :-D
Máte rádi letecké simulátory a chtěli byste zkusit první světovou válku? Jděte na http://vasek.own.cz a ozvěte se ;-). Je to doposud nejlepší letecký simulátor WWI, nyní už ke stažení zdarma. Nabízí perfektní multiplayer i singleplayer.

AB1_Vasek
1st Aerial Battalion