[přesunuto z komentářů]

Suprová hra ale oryx je hrooozně hardcore :0
Jet nejlepší pixelová MMORPG na netu @.@
[neexistující komentář]: ahoj, určitě ty komentáře piš o kapánek dešlí, pak nebudeš mít tolik mínusů.
Guilda vylepšena, ale s tím dalším upgradem, 100 000 fame, to bude horší.
Umírání samo o sobě je ok, ale umřít kvůli lagu, to naštve... a není to neobvyklé :(
Mi zase padl sorcerer po drobném lagnutí při uhýbání medůze. S takovou se na to můžu vykašlat. Mám tam ale meč 150-170, nějaké 1% prsteny a pár průměrných zbrojí, kdyby měl někdo zájem.
Doprdele! Tak můj mystic je pod drnem, zase instant kill od Protection crystalu (huh).
@FildasCZ (04.03.2012 19:04): Prodávat věci? Myslím, že jde obchodovat pouze věc za věc. Děláš to tak, že naklikneš hráče v liště vpravo dole, dáš trade, zvolíš předmět a pokud s výměnou souhlasíš, ještě jednou potvrdíš.

Předměty padají náhodně, občas prostě nic nepadne. Každopádně pomůže aktivní zapojení do bitky s bossem. Pokud stojíš moc daleko, tak z mé zkušenosti nepadá vůbec nic.

Prachy - to asi myslíš zlaťáky, ty si musíš koupit za reálné peníze. Jinak snad získat nejdou.
Muj nick (CZ)Fildas ve hre Scheev
Nejdriv bych chtel k vam pak bych mel nejaky otazky,treba jak prodavat veci :)
Vsim jsem,si ze je tam jako by aukce
Mam pocit,ze jsem byl v nejakym dungeonu,ale nic jsem nedostal
A taky jak se ziskavaj prachy
Pokud se stále nabírá, taky se můžu přidat, dejte eventuálně vědět co a jak.
Však já ted v rychlosti naexpím všechny na 20 (to je za hodku), za to dostanu 13 hvězd a pak pojedu další class questy jen u povolání které mě baví :)
Hele tak jestli Bodkin, nebo někdo jiný chce rozehrát Knighta, tak ode mne dostane komplet set Dragonscale Armor +1, Golden Sword, Golden Shield +2 a Ring of Superior Vitality +2, ale pokud možno co nejdříve, ať si uvolním sloty a můžu lovit další haraburdí.
Bodkin: Snad jsem na tom EUsouth, kde tě najdu? Jsem tam pod PsyxCZ.
1) Buržoust je jen ugra
2) Je lepší, když umře někdo s více fame než lvl 2

Psyx: Jestli jsi teď někde na EUSouth, tak tě můžu zkusit přibrat
Nemáte v cechu zájem o jednoho často umírajícího začátečníka? Pokud teda nevadí, že hraju bez zlatek.
Měl jsem trošičku života, Hamster zasakroval, já vletěl do jakési obludy a konec.
Konečně mám odemklého Mystica. A Sorcku. A ted jim jdu udělat 20 lvl. A pak bude mazec :)
Dochází mi trpěvlivost s touhle hrou. Téměř každá moje dosavadní smrt byla zapříčiněna lagem, přitom spojení by mělo být ok...
Tedka bys nemohl? :)

Jinak váže se ta guilda k nějakému serveru, nebo je přístupná ze všech? Kdyžtak mám nastaveno best server a háže mě to na EUSouth
RotMG je ideální "Cože, mám ještě deset minut čas?" hra. Nic víc, nic míň.
@NateLogan (21.02.2012 23:30): Já to teda teď hrál s cizí partou a ne se známými, ale stejně mi přijde že je to dobré tak na hodinu zaráz, nedokážu si představit že by mě to bavilo dost dlouho na to, abych si aspoň odemkl všechny role, natož do toho investoval...