Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Railroad Lines

100
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
strategie > budovatelská strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
23.05.2008 PC
Vývojáři:
In Images
Oficiální stránky:
http://www.play-publishing.com/index.php?o…
Hra je polskou obdobou české hry Loco Mania. Hned v povinném tutorialu si musíte koupit vlaky a vagony, které vám budou vydělávat. Lokomotivám se připojují různé nákladní vagony pro různé suroviny nebo osobní vagony pro přepravu cestujících a je potřeba je vozit na specifická nádraží. Hra je zajímavá i tím, že se odehrává v takzvaném "5. železničním období" (tedy od roku 1990 do současnosti), přičemž v každém období jezdí specifické vlaky, jsou zde budovy z tohoto období a každé období má vliv i na chod hry.

Hra má celkem 20 misí a odehrává se v mapách po celém světě. Během hraní se vám objeví i speciální úkoly, které jsou časově omezeny. Obtížnost postupně roste a roste taky velikost map. Zajímavostí je, že hra má i kameru, kde celou jízdu vlaku můžete vidět z pohledu strojvedoucího, tedy z kabiny, kde jsou viditelné různé páky a budíky vytvořené podle reálného vzoru.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.