DLC je citlivě vraženo do hry jako taková delší postranní mise rozdělená na pět úrovní, přinášející standardní Rage gameplay, včetně dementní Bash TV, dementního souboje s bossem nebo nepříliš záživné arénovité potyčky. Zůstávají ale i statické levely, mizerná optimalizace a celková technická stránka.

Nová zbraň je vlastně takové 3in1. Hřebíkomet, kolíkomet a railgun. To první je o něco silnější kulomet, tu druhé velice ultimátní při použití na šišky protivníků a to třetí je díky rentgenové vizi a možnosti střílet přes zdi absolutní overkill. Naštěstí jsou náboje vzácné a pekelně drahé.

Nová obtížnost přináší čelendž především v časových závodech, kde je limit nastaven na absolutní minimum a často tak chybí desetiny vteřin do vítězství. Bez upgradů auta prakticky neudělatelné.

Po dohrání je k dispozici soukromý pokoj s trofejemi a se Sarah, která se ale k ničemu nemá...

The Scorchers je vcelku solidní důvod si Rage zahrát znovu...

Hráno na Ultra-Nightmare
Herní doba: cca 3 hodiny

Garretovy tipy:

Jaxe do DLC dostanu?
- přístup k němu je z Hogar Settlement, tedy prakticky ze začátku hry. Stačí ale jakýkoli starší save z konce hry. Po dohrání Rage se díky DLC otevírá možnost free roam a tedy i možnost vrátit se do Hogar Settlement a začít hrát The Scorchers.

Pokud hraju znova, v jaké chvíli je nejlepší DLC začít hrát?
- těžko se to odhaduje, ale osobně jsem se do něj pustil po osvobození Marshala z vězení. Hráč ještě není zase tak velký mlýnek na maso a zároveň si ještě stihne užít nového obsahu v rámci původního Rage.

Jak odstranit škaredé tmavé prostory?
- je potřeba spustit hru s konzolí (+set com_allowconsole 1) a zadat "toggle r_skipGlare"