Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Racing Manager 2014

06.12.2013
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V závodním manažerském simulátoru, jehož vydání zaštítili Kalypso Media, převezmete kontrolu nad již existující formulovou stájí nebo si vytvoříte svoji vlastní. Sami obsadíte jednotlivé pozice v týmu a zaměstnáte konstruktéry, mechaniky, závodní inženýry i piloty a nastavíte nejoptimálnější tréninkový režim.

V režimu kariéry se pokusíte získat titul mistra světa pro vaši stáj tím, že postupně vytvoříte ideální a úspěšný vůz, za kterým stojí hodiny tvrdé práce každého člena týmu. Váš vůz osadíte nejlepšími díly, uzavřete smlouvy se sponzory a s dodavatelem motorů a můžete ovlivnit i jeho barevné provedení. Před každým závodem společně s týmem zvolíte nejoptimálnější strategii pro závod včetně zastávek v boxech.

Hra nabízí rozsáhlá, ale přehledná a nadesignovaná menu s celou řadou detailních funkcí. K některým dostanete přístup ze své kanceláře, k jiným z garáže vašeho týmu. Hra nemá oficiální licenci kolotoče Formule 1, přesto máte možnost setkat se zde se svými oblíbenými piloty F1. Který skutečný jezdec se asi skrývá pod jménem Sebastian Bettel?


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.