Hraje to tu pořád někdo? Já to teď trochu testoval a dost mě překvapilo, jak dobře hratelný je to na gamepadu. Působí to velmi kontrolovatelně, s přímým řízením a velmi slušným rumble feedbackem. Žádný plavání jako v Project Cars, či konstatní divnej understeer jako v Assetto Corsa.

Akorát interface je dost oldschool a nastavit custom MP hru člověk může zjevně jen založením vlastního dedikovanýho serveru, na kterej se pak bez přispění černý magie sám ani nepřipojí.:/
Fullsreen jde nastavit ve hře, video settings nabízí hru buď ve full screenu a nebo v okně.
Zdravim,
hra se mi spouští stále v okně,neví někdo jak to pustit na celou plochu?Díky za radu.
@David_Cravford (05.10.2017 19:54): Hry od Simbinu jsou více simulátory. Na gamepadu si to zahraješ taky, ale u těchto her se očekává, že hráč zainvestuje do volantu, kde se to hraje mnohem mnohem lépe. Na obyčejné poježdění s gamepadem to sice stačí, ale jestli na to nejsou vhodnější tituly.
@Widl (16.01.2015 09:47): No já se párkrát dostal mimo trať a hned mi to hodilo hlášku, že čas se nebude počítat a občas to bylo fakt přísné, protože mně to anulovalo kolo i v případě, kdy jsem byl třeba jedním kolem v trávě na vnějšku, takže jsem si trať naopak prodlužoval :-) To bylo ale na tu nejtěžší obtížnost, nevím jestli na ty lehčí jsou ty katy jinak trestány.
Tak dneska vyšlo prohlášení na FB o tom, že celá soutěž bude prakticky restartovaná a pojede se už na patchnuté verzi, kde je ta inkriminovaná zatáčka opravena. Docela by mě zajímalo, kde to bylo, tipnul bych to tu poslední pomalou zatáčku než se najede do těch rychlých před cílem.
@Hoonza (16.01.2015 07:04): Tak ono to jde více méně asi všude, stačí nevyjet celým autem mimo trať, až na vyjímky.

Taky mě zaskočilo, že jsem odklik tu možnost Pro, či jak to tam je, a zůstala nastavená automatická převodovka :D
@Hoonza (02.01.2015 14:51): Tak to gratuluju, o tom si zatím můžu jen nechat zdát, 1582. místo to jistí :)

Je to docela fajn na vyblbnutí, jen je na tom strašně vidět to F2P, takže je to všechno strašně chudý.
No vidíš, to jsem nevěděl, že jsou v takových problémech. Tak to kdoví, jak to bude s GTR3.
Právě, že není. Odkazy na Steam nefungují a vyhledávač to taky nenajde. Ze Steamu zmizely i ostatní SimBin hry.

NASCAR taky zmizelo... divný :-/

Škoda, tajně jsem doufal, že by se na mě mohlo usmát štěstí a třeba by mě vylosovali jako vítěze toho DTM 92 packu. DTM 90-96 považuju za nejlepší okruhový plechovky, tak by se mi to líbilo :)
Hm, tak jsem si říkal, že se zůčastním, ale sehnat někde klienta, to je asi zázrak :D
Jako je to zábava, ale prostě fyzika gum je taková zvláštní, blbě se odhaduje, kde je jízda za hranou, auto trochu plave. Zatím jsem na nějakém 773. místě :D
@Hoonza (02.01.2015 13:53): No má 318 kol, ale třeba to dal už při prvním. =) Někteří blázni tam mají i přes dva tisíce.
No já to zkoušel kdysi dávno, když ještě ta "real" fyzika byla placená a už tehdy mi ta fyzika přišla taková trochu jako Trackmania.
Heh, ten člověk co udělal rekord to dal na nějaký 320. pokus. Trať je obtížná, ale větší problém mi dělá fyzika, která je prostě klasicky Simbinovsky divná.
@Hoonza (02.01.2015 12:49): Asi nestíhají pod návalem nových jezdců. =) Ale vtipy stranou, při počtu jejich zákazníků by mohli aktivace provádět osobně návštěvou každého u něj doma.

Poděl se pak s námi o svoje poznatky a výsledky. Já nějak rychlý nebývám, takže jsem se rozhodl se neztrapňovat. hah