Jednu chvíli jsem tohle hrál a po stránce hratelnosti nemá hra moc co nabídnout. Pomocí šipek se držíte na trati a pokud možno v časem rozpoznané ideální stopě. Na tratích je občas nějaká zkratka, ale po chvíli ježdění nemá hra čím překvapit, neb jízdní vlastnosti aut jsou kvalitou jen o něco nad základem. I když musím přiznat, že rozdíl v nich mezi nejvyšší a nejnižší třídou aut je znatelný. Kariéra a vylepšování auta jsou vůbec asi hlavním důvodem, proč pokračovat ve hře.
A možná ještě hudba. Název kapely byl tuším Robin a Antibiotika. Ty asi dvě skladby byly poměrně chytlavé (a ujeté) a na nemalou dobu dřepěly v mém hlavním playlistu. Taky Grafická stránka věci je na freewarovku velmi slušná.

Fandům závodů a/nebo freeware her lze na vyzkoušení doporučit, ale hratelností se s podobnými závody z profesionálnějších kruhů nemůže rovnat.

Pro: hudba, solidně zpracované a fungující

Proti: závody jako takové nejsou zrovna vodvaz

Pro většinu zřejmě chvilková záležitost. Přiznám se, že jsem to hrál dlouho, ani nevím proč. Dost mě to chytlo, přes to, že je to dost jednoduchá hra a předčí jí skoro každá závodní hra. Možná to bylo kvůli hudbě, mulitplayeru a možnosti hry - kariéra, kdy pořád vylepšujete svoje auto a účastníte se lepších a lepších závodů a pohárů, ale stejně jsem tuto hříčku nedohrál, protože je to pak dost hardcore a hra omrzí díky stejným mapám, že už je pak znáte úplně zpaměti.

Pro: multiplayer, široká nabídka aut, chytlavost, tuning auta

Proti: stereotypní, postupem času čím dál větší hardcore, neustále se opakujících několik map