@Kwoky (30.04.2017 15:38): Mně to tak vyhovovalo, pár hodin mi zabraly, ale většinou byla vždy nějaká malá nápověda, kde asi tak hledat, či byly vidět z jiného místa. Teda bavíme se o tokenech, páč nic moc dalšího si nepamatuju :)
@Psyx (30.04.2017 15:32): Problém ani ne, ale je to otrava, když musíš prolézt důkladně celý level, všímat si mikroskopických náznaků a nakonec to stejně najdeš až podle videa na youtube.
Že jsou tajné až moc dobře schované je problém? :) Vidím, jak hluboko jsi musel šťourat pro trochu záporů.
Na začátku jsem byl z téhle hry trochu zklamaný, ale čím déle ji hraju, tím se mi líbí víc. Je to zabíračka na hlavu, na ruce, na trpělivost. Levely jsou sice "jen" z kostek, ale jsou skvěle postavené (jako že fakt WOW!). Zkusil jsem i pár community levelů a také se mi líbily (teda až na jeden, kde je autor dost saďour, i když level měl vizuálně moc pěkný, ale byl frustrující až běda).

A když jsem v půlce třetího světa zjistil, že v každém levelu je ještě tajná lokace a budu to možná hrát celé ještě jednou, tak je z toho najednou hra na nějakých 10 hodin. A má naprosto boží soundtrack. Vřele doporučuji, Qbeh bych rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti.