Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Puzzle Master

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
25.08.2018 PC
Vývojáři:
Puzzle Master je casual logická hra, určená pro hráče starší 18 let. Jedná se o skládání obrázků rozdělených na 3 až 12 řádků a 3 až 12 sloupců.

Skládat lze ve dvou režimech. V prvním, méně složitém režimu pro začátečníky se obrázek skládá prohazováním dvou libovolných částí. a v druhém, složitějším režimu pro pokročilé se skládá přemísťováním částí do sousedního prázdného pole.

Obrázky lze vybírat z kategorií "Anime" (30 obrázků), "Classic" (26 obrázků) a "Popular" (1x pes, 2x kočka a 2x Gabe Newell). Dále je možná použít libovolný obrázek z disku nebo načíst nějaký ze Steam Workshop, který je posléze přidán do kategorie "Custom". Poslední kategorie "Mod" neslouží pro výběr obrázku, ale naopak pro odeslání vlastního návrhu do Steam Workshop.

Při skládání hra nabízí možnosti zapnout/vypnout indikátor pořadí obrázku, který uvítáte hlavně při větším počtu dílků, zamíchání částí a automatické složení obrázku (neposkytuje achievement). V kategorii "Custom" se nachází ještě možnosti nahrání vlastního obrázku a přístupu do Steam Workshop, v kategoriích "Anime", "Classic" a "Popular" se hráč může kliknutím na ikonu přesunout na jiný obrázek.

Achievementy jsou udělovány za vyřešení libovolného obrázku s rozdělením na stejný počet sloupců i řádků 3x3 až 12x12, tedy 10 achievementů celkem.


Poslední diskuzní příspěvek

DataCZ: To je. Navíc je tam hodně výtvarného umění, kvalitní hra za cenu jednoho piva.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Jak se říká "sex sells". A to zde platí na 100 %. Ale narozdíl od her, které prodávají svým obalem a ve hře samotné je potom postavička o 20 pixelech u které pomalu není poznat ani druh natož pohlaví, je zde dostáto všem marketingovým slibům.

Hra ač se zdá jednoduchá (3x3 na swap je otázka vteřin) nabízí i možnosti pro herní masochisty. Při nastavení 12x12 na slide je poměrně zdlouhavé a pokud nevíte, že se dá hra přepnout do swap módu vám dá pěkně zabrat. Pokud nestačí, lze vypnout čísla a pak to může trvat i hodiny (netestováno dobrovolný masochista nejsem).

Hodnotím 50% hlavně kvůli poměru cena / co vás napadne.

Pro: Nízká cena. Achievementy relativně snadlo a rychle. Možnost vlastního obsahu.

Proti: Krátké, po pár obrázcích nudné.

+11