Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Projekt Prometheus

Extase •  Software Agency (AtST)
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Píše se rok 2012 a právě tehdy exploduje jedna z největších jaderných elektráren na světě. Mnoho lidí zahynulo přímo při katastrofě a další miliony jistě přijdou o život, nepodaří-li se zastavit šíření radioaktivity. To je jistě možné, ale pouze s použitím speciálního izotopu platiny, jehož zdroje však na Zemi zcela chybí. Jedinou možností záchrany je kosmická loď vracející se právě ze své mise. Na palubě však propuká záhadná epidemie a všichni členové posádky umírají na následky nemoci. Přežívá pouze jediný člen týmu, novinář Marc Adams. Naděje všech se upírají k tomuto muži, který však nemá potuchy o tom, jak se řídí kosmická loď...

Německá interaktivní fikce odehrávající se na palubě kosmické lodi. Vžijete se do úlohy novináře, který je jako naprostý laik vystaven konfrontaci s nejmodernější technikou a elektronikou. V průběhu hry a napínavého příběhu se budete potýkat s obtížnými hádankami a celou řadou problémů, budete vymýšlet způsoby, jak ovládnout kontaminovaný řídící panel lodi nebo vzpurný palubní počítač.

Komunikace s hrou probíhá psaním příkazů v příkazovém řádku, často používané příkazy je možné přiřadit k funkčním tlačítkům. Panel s ikonami přidává další funkce, možnosti a upozornění, v některých místnostech jde například přepnout mezi textem a grafikou nebo vyvolat mapu celé lodi.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.