Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Project Earth: Starmageddon

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
25.04.2002 PC
Vývojáři:
Lemon Interactive
Project Earth se odehrává daleko v budoucnosti, kdy lidstvo našlo a osídlilo vzdálenou planetu Cognita poblíž Alpha Centauri, jež se přezdívá jako Druhá Země. Příběh hry nás ale zavede do doby, kdy byla objevena další planeta, tzv. Třetí Země, a přípravy na kolonizaci jsou již v plném proudu. K nové Zemi je vyslána flotila tří lodí třídy Bahamut, kolonizačních lodí o velikosti měst, které jsou ovládány myslí Sundiverů. Naneštěstí cestou k této planetě se lidstvo střetne s neznámou a agresivní mimozemskou rasou. Vaším úkolem, jakožto nejlepším Sundiverem, bude vybudování armády pro obranu flotily a pokračování v kolonizaci nově objeveného světa.

Project Earth je 3D real-time vesmírná strategie od vývojářského studia Lemon Interactive, později přeskupeného v City Interactive. Největší slabinou této strategie je vyšší obtížnost zejména v podobě horší orientace (boje na 3 mapách zároveň nejsou neobvyklé).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.