Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Powerglove

Powerglove Reloaded

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.12.2013 C64
2018 PCAmiga
Vývojáři:
Lazycow
Oficiální stránky:
https://www.lazycow.de/powerglove/index.html
2230 AD

Všechny fosilní zdroje na Zemi jsou beznadějně vyčerpány a poptávka po energii neustále roste. Hluboko pod oběma světovými polárními póly bez přestávky pracují obří tepelné reaktory zásobující lidstvo nezbytnou energií. V jednom z reaktorů však dochází k obrovskému výbuchu, v jehož důsledku je ztraceno energetické propojení a řídící středisko se nedokáže spojit ani s obsluhou a záchrannými roboty. Na místo havárie se vypravuje muž ve stíněném obleku, aby obnovil dodávky energie, bez níž začínají umírat tisíce lidí. Podaří se záchranná akce?

Klasická run 'n' gun hopsačka původně naprogramovaná pro počítače Commodore 64. S vaším hrdinou ve skafandru se speciálními energetickými rukavicemi se ocitnete v komplexu tepelných reaktorů pod severním pólem, kde musíte nalézt pětici řídících krystalů. Úkol vám v rozsáhlých několikaúrovňových levelech s paralaxním scrollingem znesnadní přítomnost údržbářských robotů, kteří se obrátili proti svým stvořitelům a střílí na všechny pohyblivé cíle.

V roce 2018 byla naprogramována lehce modifikovaná verze pro PC, Linux, Mac a Amigu. Tento port, mimo vylepšené grafiky, obsahuje rozšířené úrovně s bossem na konci každého levelu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.