Zajímavosti

Easter eggy

Ve hře je možné narazit na drive through objednávkový automat, který neustále opakuje frázi: "And then?". Jedná se o referenci na film Hele vole, kde mám káru? (Dude, Where's My Car?).
Ve hře je možné navštívit výstavu, kde je obraz Mony Lisy s rozmazaným originálním obličejem, místo kterého jsou jen nakreslené oči a usmívající se ústa. Jedná se o referenci na film Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (Bean: The Ultimate Disaster Movie), kde Mr.Bean provede podobnou úpravu tohoto obrazu.
Před jedním domem je zelená rohožka s nápisem "Home Sweet's Home". Vedle domu je opřené jízdní kolo. Jedná se o reference na dům Sweeta a CJ v Grove Street v GTA San Andreas.
Hra obsahuje několik referencí na seriál Twin Peaks. V jednom video hraje stejná hudba jako v seriálu, Jedna místnost pak zcela kopíruje svým vzhledem scénu ze seriálu. Je zde stejné rozložení křesel, stejná lampa i socha.