Postal mne taky neminul

Nejdriv sem to měl tak že sem v tom chodil a blbnl, prestalo bavit. Potom po souste let sem někde na youtubu viděl video s tema splasenejma slonama a hned jsem to chtěl hrát znovu, a tak jsem to sahl na notebook a hral a heal a hral, jel jsem mise z bylo to super, opet hra plna vtipu, ironie, napadu.

To co spusta lidi by v zivote nedělala ani by na tk nepoyslels sk tady v pohode blbnes. Running with scissors.

Lidi kteym z toho je zle rozumím. Nelibi, nehraj :)

Grafika a všechno ostatní už je dal, je to stará hra. A ty loadingy... Ach ty loadingy...

Pro: Pribeh. Fory

Proti: Loadingy, ale ty se daj pretrpet:)

První díl byl i přes svou kontroverznost slušným odreagováním. S příběhem a podobnými věcmi si vývojáři z Running With Scissors příliš hlavu nelámali. O takřka šest let později také ne, což jim tentokrát u hráčské veřejnosti už tak snadno neprošlo. Těžko hledat nějakou "hlubší" náplň u hry, které jde vyloženě jen o to šokovat. Být co nejvíc populární svým co nejvíc kontroverzním přístupem. Na jednu stranu je trochu zbytečné takhle nahrávat stupidním moralistům, kteří svou neschopnost vychovat slušné potomky svádí na na násilné hry a kinematografii. Na stranu druhou je svým způsobem fajn, že se těchto lidí vývojáři "nebáli" a dokáží do světa vypustit pěkně "ostrou" hru. Ano má to mature rating, ale známe to... stejně si to zahraje každý kdo bude chtít a u podobných her je nas slunce jasné, že děti a mladiství mají o to větší zájem. Ačkoliv se o to Postal 2 možná snaží, tak jej asi nelze nazvat slušnou satirou... na to je hra možná až příliš "hloupá". Postal 2 však dokáže na chvíli zabavit. Jednak se občas vážně zasmějete (jen ale občas, vtipy jsou často dost trapné) a navíc se můžete skvěle odreagovat. Pobíhání s kanystrem benzínu a sirkami má rozhodně své uklidňujicí efekty. Úkoly ke konci začínají ale čím dál tím víc nudit a vás u hry nic moc nedrží. Hra pak má úspěch jen jako hláška "Hele sleduj tohle." na vaše známé, kteří Postal neznají a jako následná demonstrace toho co vše je možné provádět s lopatou.

Pro: Slušné chvilkové odreagování, občas se zasmějete, grafika

Proti: Po chvilce blbnutí začne nudit a hra nemá už co nabídnout, předtím než vyšel patch opravdu velmi šílené nahrávací časy

Dobře. Hra začíná, rozednělo se a hlavní hrdina se dere z polorozpadlého karavanu. Když tu mu cestu zatarasí zlý pes.Co ted? Žádný problém, vemu lopatu a pejsánkovi useknu palici.Poté lopatou useknu hlavu kolemjdoucímu a následně,pro tadost se sekáním hlav,si stáhnu kalhoty a vymočím se na něj .....
Wau ???,nebo snad HAHA? No, ne ...neshledávám na tom nic vtipného...Toto už je moc silný fekální humor i na mne.Nedá se to normálně hrát .....A jako ventil??? Ne a zase ne...Zkuste si tuto hru dohrát a pak se běžte projít ven .....Nechybí vám něco??? Třeba lopata a plný močový měchýř????

Pro: nic - lopata A ZVUK DOING

Proti: vše, brutální, hlupé,víc než hloupé...

-3 +7 −10
Ujetost, která se musí každýmu líbit, jenomže lidi si rádi honěj triko a hrajou si na něco, co nejsou. Jak znam lidi, močením na postal2 dávaj najevo, že je taková úchylnost přece nemůže bavit (třeba ty komenty čte nějaká buchat a způsoběj na ní, jak jsou morální), ale vsadim se, že když to pařili, bavili se výborně:)

Pro: kontroverzní dílo :)

Proti: kontroverzní dílo :(

-7 +7 −14
Nevim, asi je to tim ze jsem nehral prvni dil a nebo tim ze tento typ her je neco novyho. Ale me ta hra bavila a to dost. A nudit? - to snad nikdy (taky to asi bylo tim, ze jsem nehral "pribehovou kampan", ale jen tak blbnul ve meste. Tesim se na Postala 3.

Pro: Zabava, hratelnost...

Proti: Grafika, bugy, obcasny chyby, moznosti jak se zabavit by prece jen mohlo byt jeste vic.

-8 +2 −10
Když jsem hru hrál, tak mi to připadalo jako bomba a bomba to fakt byla. Ovšem ve své době. Jinak mě demo hodně bavilo, ale s plnou to bylo daleko horší

Pro: Zábava, možnosti, sranda

Proti: Loadingy, bugy

-23 +1 −24