Jako je škoda, že už se - aspoň z mý zkušenosti - prakticky nedaj najít online parťáci pro Dynamax Adventures, ale těsně po vydání to nebyl problém a byla to - konečně - dost zábava (fuck SwSh Battle Tower) a až na některý dementní momenty od spoluhráčů jsme ty legendární mony poráželi s celkem vysokou úspěsností :-)

Perlička - průšvihem bylo, kdy si někdo přibral něco typu Rhydon, načež jsme se s párkem elektrickejch příšer nadšeně vrhli na vodního Kyogra... a milej Rhydon všechny naše elektrický výboje absorboval do svýho Lighting Rodu :DD
@Charllize (29.10.2020 13:22): ano, udělal jsem si tady z toho svou pokémoní herní databázi :D

Uvažoval jsem o tom, ale není to pro mě priorita. Pořád je spousta must-play her, které mi nikdy nepřišly pod ruku, tak jsem to chtěl trošku napravit. Switch jsem si navíc pořídil docela pozdě. U digimonů mě štve, že mají všichni v názvu tu koncovku -mon, což mi vadilo v anime i v komiksech, a taky mi přijde, že mnohé v jejich designu vykazuje příliš humanoidních rysů a já raději zvířátka, tak k tomu mám takovou lehkou averzi :) Taky si říkám, že jedna příšerková série by mi mohla stačit.
Ale nevylučuji, že si ji jednou zahraju.
@Tainaru (komentář): Hele cetl jsem jen kousek, ale mas plus zato s jakym nasazenim ty pokese hrajes :)

Mimochodem, nezvazoval jsi zahrani Digimonu Cyber Sleuth a Hacker Memory? je to i na Switch v peknem dvoj packu a je velka sance ze bys nasel novou lasku :D Ma to celkem schopny pribeh, plno postav a ty orgie s pestovanim a vychovou digimonu neberou konce, lidi travi u jednoho dilu i 200 hodin .