@Tainaru (02.09.2021 00:24): tak jede se to přes bonusy za Ultra a Best Friends. S lucky egg je to 100 a 200 tisíc. A pokud můžeš poslat 100 darků a 30 otevřít, tak to letí fofrem. Jednou jsem během jednoho Lucky eggu odpálil přes 25 friendů a udělal skoro 3M.

Teď po 40 to jde ale pomaleji no.
@Kunick (01.09.2021 23:33): Aha, přiznám se, že i kdyby mě napadlo se předtím mrknout na tvůj profil, tak by mě to nenapadlo hledat v kontaktech napravo :D musel jsem to nakonec najít přes Ctrl + F. Ale dobrý nápad, taky si to někam přidám.

To pvp je strašně nepřátelský :D i když člověk zná všechno možný, tak stejně narazí na tak overpowered protihráče, že ho okamžitě bez milosti vyklepnou :)
@Kunick (01.09.2021 22:37): Mega Sableye je famózní, tam se mi hodně líbí ten design. Je fakt, že ghosti mají dnes už řadu výrazných ofenzivních, ale i defenzivních druhů a zvláště v pvp se často uplatňují. Zejména s tou aktuální generací jsem dost koukal, s čím vším se dalo přijít za taktiky. Cursola, Polteageist, Runerigus, a nakonec i ten dračí/ghost Dragapult - všichni mi přišli nějakým způsobem super. Je prostě paráda, že si s nimi člověk může dobře vyhrát. A Mimikyu válí, no :)
@Tainaru (01.09.2021 22:11): Tak Sableye mám dost rád. A co teprve jeho megaevoluce - vypadá skvěle a staty jsou taky hodně ultimátní.

Tak ghost je teď snad třetí nevzácnější. Ale co kousek to skvělý pokemon. Strašidelný hra z písku, letajicí dýně, sakrofág :D .. napadá mě ještě další super dualtype Mimikyu.
@Kunick (01.09.2021 22:00): To je fakt, pátá dala docela velký boom. Ale už i v té čtvrté jich hodně přibylo.

Ghost typů bylo ještě ve třetí generaci po dark nejmíň :D Jo, pěkně se nám to dnes rozrostlo.
Vtipný je tam ten Sableye, který je dark i ghost.
@Tainaru (01.09.2021 20:57): Páni, máš dobrý odhad. Ano, Dark a Fairy typy, tedy zpětně Fairy. V Emeraldu plánuji co nejvíc Dark Team.

Já si vzpomínám, že Emerald byl na mě moc dlouhý a překombinovaný, zvlášť s mojí tehdy chabou angličtinou. Čekám, že to tentokrát bude lepší.
@Cathan (01.09.2021 20:49): A z jakého důvodu jsi nedohrál Emerald? Nebavilo tě to? Emerald mě ve své době hodně bavil, a potom ty remaky ORAS považuju asi za nejlepší hry ze série vůbec. Ale tak každý má nějaké své oblíbené hry ze série a líbí se mi, že jsou různé názory.
Hm, něco mi říká, že budeš vysazený na dark typy :)
Zajímavé, jak jsou i různé preference ohledně těch startérů. To podle mě Game freak vychytal dobře, že navrhl 3 různé do první nabídky pro hráče. Já osobně vždy beru na první průchod jen vodní. V Kantu to začalo proto, že mám rád želvy, ale taky mi vyhovují kvůli tomu, že se mohou naučit ledové útoky na obranu před travními nebo dračími. Samozřejmě je nejlepší mít v týmu všechny tři :D Charizard si mě ovšem získal až ve chvíli, kdy se mohl naučit Fly.
@Tainaru (01.09.2021 20:40): Asi kdysi dostal, teď při replayi ne, protože se docela těším na Emerald :D Ten jsem myslím nikdy nedohrál.
Jinak, já z neznámých důvodů Crobata děsně miluju, a vždy když je to možné, tak ho mám v týmu. A na piplání mám trpělivost :D
Jinak všichni startéři mají něco do sebe. Já mám slabost pro Bulbasaura, protože miluju jak mu roste ten květ. Ale nejvýhodnější je zkrátka Charizard, kvůli dvojímu typu.
@Cathan (01.09.2021 20:29): Ajo, už jsem částečně pozapomněl, jak to s tím je. A dostal ses někdy i na Naval Rock a Birth Island?
Crobata jsem vždycky viděl jako překážku kvůli tomu způsobu vývinu, nikdy mě moc nebavilo zvyšovat tu hodnotu štěstí :D Ale už tomu rozumím. Tak je fajn, že jsou i jiné alternativy pro Fly. A jaké si vybíráš startéry pro Kanto?
@Tainaru (01.09.2021 20:22): Na Sevii Island tě prvně může vzít Bill po získání Volcano Badge, případně to jde asi pak po Lize. Po první návštěvě to jde kdykoliv z Vermilion City.
Z Crobatem jde o to, že Golbat se ti nevyvine do Crobata dokud nemáš ten světový pokedex, ale Golbat se nemůže naučit Fly, takže blbí.
@Cathan (komentář): Ty ses rozjel s těmi komenty :) Ale aspoň je tu po dlouhé době něco zábavného ke čtení.
Jak ses vlastně dostal na Sevii Islands? A jak je to, prosím, myšleno s tím Crobatem? To jsem zcela nepochopil.