Playboy

1994

freeware

V této textové hře, zpracováním ne nepodobné dosovské verzi hry Diktátor, má hráč "jednoduchý" úkol. Jeho cílem je sbalit co nejvíce dívek a udržet si je.

Hra rozlišuje jednotlivé povahy, a tak na každou dívku platí jiná strategie, která se během vzájemného rozhovoru odkrývá. Po sbalení potom musí udržovat jejich potřeby, aby ho neopustily.

Čím více dívek hráč má, tím se stává hra těžší, už je fyzicky nestíhá navštěvovat a navíc se musí snažit, aby se spolu přítelkyně nesetkaly.

@ViRus (06.11.2013 23:02): To nevim, ale kdyz jsme to hrali nekdy na prvnim stupni zakladky s kamosem, tak jsme se trumfovali v tom, kolik mel kdo v jeden moment "fanynek" a jak dlouho to zvladl kocirovat, nez dostal nekolik kopacek, po kterych nasledoval konec hry.

Pamatuju si, ze jsem mel v jedny hre snad 12 sbalenych holek, coz byla snad pulka holek, ktery se tam v tech barech apod. daly potkat, bral jsem vsechny vcetne Madonny, ktera se dala sbalit bez problemu a byl to chlap, kdyz jsi to zjistil, tak byl dalsi bad ending, u ni si clovek musel davat bacha, aby fakt zustal/a jen tou fanynkou. Kdyz jsem jich mel takovej pocet, tak jsem s zadnou ani nikam nechodil, protoze hrozilo velky nebezpeci, ze potkam jinou ze svych holek a budu mit 2 kopacky naraz, konec byl tusim 3 kopacky, takze jsem jim akorat vsem posilal drahy darky (hru jsem zasadne zahajoval tim, ze jsem vykradl banku, kdyz to nevyslo, tak restart) a uz ani nechodil na lov, nedalo se to.

To byly casy.:0)

BTW nekdy pozdeji u me pristala nejaka nova, uz Win verze Playboye, a byla o nicem, nebylo to ono.