@rikuhahl (06.01.2022 16:04): Je to tak. Taky jsem to hrál, když to bylo aktuální, plnil denní úkoly, vždycky se těšil na nový světy atd. Pak přestali světy přidávat, dávali tam jen ty výzvy a všelijaký žebříčky a najednou byly problémy i klasický světy, když si to chtěl prostě jen zopakovat.

V tomto musím doporučit spíš první díl, kterej je podle mě na mobilech ideální.
@rikuhahl (06.01.2022 16:04): V tom je ten vtip. Já to kdysi, někdy před pěti lety, hrál také. O to více v šoku jsem byl v současné době. Protože herní mechaniky mimo samotný boj s hordou zombie tehdy a dnes jsou zcela neporovnatelné. Jediné co zůstalo je samotné jádro hry, vše okolo se začalo natahovat, objevilo se obří množství nových rostlin, nově mají rostliny levely, které jsou nutné pro pozdější postup apod. Tyto věci dříve ve hře nebyli. Dnes jsou a všechny jsou do jedné zpoplatněné. Také mi tehdy hra přišla zábavná. Ona je vlastně zábavná i dnes. Ale EA do toho časem narvalo šílené množství položek, za které musí hráč platit. O neustálém podsouvání nepřeskočitelných videoreklam nemluvě.
@veselykralicek (05.01.2022 18:25): @ZephyrCZ (06.01.2022 15:28): Já vám nevim, hrál jsem to skoro rok někdy v roce 2016-17 a každej den tak 10-20 minut a nikdy mi to úplně agresivní, co se týče mikrotransakcí nepřišlo, prostě jsem hrál cestou vlakem, udělal 1-2 hry, postaral se o kytky ve skleníku a bylo. Nikdy jsem tam nic nezaplatil a dostal jsem se tak do 12. mapy +-, tak nevím, jestli od tý doby v tomhle ohledu přitvrdilo, nebo mi to prostě jenom nevadilo :) Pro mě každopádně nejlepší hra na mobil, co jsem hrál (ale to není moc směrodatný, protože jsem tam hrál asi jenom 5 her :D)
@veselykralicek (05.01.2022 18:25): Já jim v tomto případě odmítl dát cokoli, protože celá hra je zcela jasně pouze dojná kráva pro EA, na kterou přispívají samotní hráči. Jak píšeš, nevadí mi vývojáře podpořit, ale musí to být podpora, ne zlo, které předvádí PvZ2 v podání EA.
@ZephyrCZ (komentář): Je pravda, že mi nevadí utratit nějakou korunu ve free to play hře. Říkám si, že i ti vývojáři máj hypotéky, platí nájmy atd., a když už to hraju, tak bych jim něco zaplatit měl.

Ale je pravda, že tady je to s odpuštěním až zhovadilost. Mně nevadí, pokud hra zpomaluje postup, když neplatím. Ale tady nemám pocit, že s nákupem vlastně něco získám. Aby to mělo smysl, museli byste diamanty kupovat pořád a pořád..

Takže jsem koupil jen pár prémiových rostlin a šmitec.

Celkově je škoda, že hra nevyšla v nějaké normální podobě i na PC. Klidně i klasicky s jednorázovou cenovkou.