Nepochopím, jakým způsobem Nintendo přemýšlí co se téhle hry a vůbec série týče.

Jedna věc je, že za tohle chtějí přes litr a dodnes nešli dolů s cenou a ani ji nedali do Selects. Samozřejmě litr je u 3DS hry běžná cena, ovšem tahle arkádová hříčka jí neodpovídá. Není to vůbec špatná hra, to ne, ale nabízí žalostně málo obsahu a řekl bych, že tohle by sotva uspělo na Androidu jako free hra.

Dál mě zaráží, proč tu značku tak zazdili a nevydali další díl na Switch. Taková jednoduchá arkáda musí být velmi levná na vývoj a časově nenáročná, tudíž to mohla být skvělá launch party hra. Zatím ten koncept vykrádají kdejací indie vývojáři. Především Pilot Sports, které Pilotwings Resort vykrádá tak brutálně, že by to mohlo být na žalobu.

No a nakonec nepochopím, proč tam dali Mii charaktery, udělali otevřený ostrov jako hřiště, ale nedali tam multiplayer, o který to vyloženě prosí. A už vůbec nechápu smysl volného modu, v němž můžete lítat kam chcete, který je časově omezený na nějaké dvě minuty letu...