@Drolin (18.07.2012 14:45): Sabotain je opravdu zvláštní. Omikron připomíná ztvárněním města, Deus Ex cyberpunkovým zasazením a implantáty a Boiling Point vývojem postavy a frakcemi (v Deus Ex například nejde trénovat postavu na respawnujících se protivnících).

Někdy se do Sabotaina asi pustím pořádně, nicméně mám obavy ze zabugovanosti hry. Občas je také možné se dostat pomocí zabití určitých postav do slepé uličky, proto se doporučuje dávat pozor v dialozích (některé odpovědi vedou k boji, nicméně nemusí to být vždycky špatně) a zabíjet hlavně ty postavy, které zaútočí jako první. A ukládat do různých slotů vždy po splnění jednoho úkolu.

Hra vyšla pouze v ruštině, francouzštině, italštině a polštině. Neoficiální angličtina potažmo odkaz na ni je k nalezení na rpgwatch v příslušné diskuzi (ta z 3dshooterlegends nestačí, část hry je pořád italsky).
@RNDr. Gunár Pavel (18.07.2012 14:32): To jo. Ono to sehnat i v neoriginální eng verzi bude trochu obtížnější :).

Sabotain, prý mix Boiling Point/Omikronu/Deus Ex :) Nedávno vyšel eng překlad - hrál jsem chvilku a je to trochu zvláštní. Nicméně má to potenciál.
Velmi zajímavé, hra vypadá jako hodně akční Commandos. Zakoupil bych, kdyby hra nebyla tak nedostatková. Jediná mě momentálně známá EN kopie se nachází v Řecku a stojí nehorázných 15 (!) liber. Na Steamu se to neprodává a německou verzi nechci. :/ Nevíte o nějakých prodejcích? Retail digitál, to je jedno, hlavně něco a ať nestojí hra majlant.