Ačkoliv název hry zní jako film určeným dospělým, respektive dospívajícím dozpívajícím panicům, nenechte se mýlit.
I když jsem přesvědčen, že mnozí zdejší uživatelé by byly radši, nejspíše je zklamu, ale zároveň dodám nové odvahy a naděje, protože jsem fér a cool kluk.
A teď vážně, skutečně se nejedná o erotický film nebo porno hru, takže vy co jste doufali, že vás jen napínám, strčte si své nástroje zase do kalhot, nebudu zde líčit žádné erotické scény z potemnělé uličky z kontejneru na plasty, ale husto-přísně se pustím do téhle hry.

Graficky je to pěkné, o tom žádná, stejně jako myšlenka, že x civilizací se tahá o jednu planetu a nejen že se musí bránit proti tamnímu hmyzu, ale zároveň se vojebávat navzájem....Mno budiž, tohle ještě beru jako ok.

Co však mě vůbec, ale vůbec nepotěšilo, je strom technologií, který se s každou hrou náhodně sestaví do kořene a větví tu tam, mnohdy se mi stalo, že někdy jsem měl doslova super imba technologie hned ze startu a jindy mě hned drtil vošoustek od vedle, protože už měl stíhačky mnohem dřív a já je měl až někde za vakcínou proti plicnímu moru a polním lazaretem.
Tohle by ještě šlo, ale teď si představte hru Civilizaci v akčním tahovém pojetí a to doslovně. Výsledek pak je pak nezvratně na hovno, protože než uběhne tah musíte přesunout X jednotek a vše se jede víceméně na přečíslení a lepší random technologického stromu, a tak se není čemu divit, že mi to zrovna dvakrát dobré nepřišlo. Tahle hra je ale skvělým cvičením vaší trpělivosti a podle mě i dobrý ukazatel duševní pohody.
Komentář věnovaný na počest uživatelům: Chipsonator, LIUWIL a mistra klávesnice Fatality.

Pro: grafika....jako co byste ještě chtěli?!

Proti: zbytek