Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 85
Žádný tutorial, žádný návod, žádné vysvětlení čehokoliv. Poraď si jak umíš. Takže nezbývá nic jiného než zvolit metodu pokus-omyl, několikrát celou kolonii rozjet od začátku a hodně googlit. Ono je totiž sice super, že vám každou chvíli vyskočí tabulka, že nemůžete něco postavit nebo že vám v některé stanici chybí suroviny, protože třeba zrovna neumíte vyrobit plast, ale jak ho vyrobíte nebo kde na něj vezmete olej, to už by asi bylo moc informací. Nicméně, podaří-li se vám počáteční frustraci prolomit, změní se tato hra v nekonečnou a hlavně těžce návykovou zábavu (takový ten typ hraní - "ještě udělám tady tu jednu malou věc a pak to vypnu a půjdu spát"), protože je tady pořád co prozkoumávat, stavět, rozšiřovat, vylepšovat a měnit a za rohem vždycky číhá nějaká krize, kterou je potřeba řešit. Určitě musím vyzdvihnout i krásnou animaci (jak samotný styl kresby, tak detaily jako pohyb postav) a velkou variabilitu co se samotného hraní týče (generátor map, různé druhy asteroidů...).

Pro: animace, hratelnost, pestrost

Proti: žádný návod, na začátku chaos

+22
  • PC 100
Pokud někomu přijde jako mínus hry, že nemá tutoriál nebo nevede za ruku, tak to není v podstatě hra pro něj. Nedostatek pomocných informací totiž není chyba hry, ale jedna ze zcela vědomých vlastností, na kterých hra stojí. Pokud máte rádi hardcore building-crafting-survivaly, skočte do toho, ale buďte připraveni, že tohle není obyčejný survival, kde nás vás při kácení spadne strom nebo na vás za rohem čeká nepřítel s lukem. Budete bojovat s fyzikou plynů, kapalin, i pevných látek. Nekonečná zábava, nekonečná výzva, pro survival hardcoraře je to prakticky to nejlepší, co se dá najít. Pokud někde, tak zrovna tady je to za 101 %.
+5 +6 −1