První DLC Community Level Pack velmi slušné, přišlo mi i o fous lepší než základní hra.

Druhé DLC Anniversary Level Pack podprůměr. Zmatený leveldesign (u některých map záměrně nefunguje holo-bot, u jiných nelze odzoomovat dostatečně mapa, aby člověk náhodou nezjistil kam se vydat atd.), čím víc nepřátel tím víc Adidas, designové chyby typu nepřátelé se objeví až člověk seber zbraň (a když má plno munice, tak se samozřejmě nestane nic, takovou blbost jsem viděl naposledy v hrozném remake Rise of the Triad) + opruz v podobě závěrečného bosse, kterého je třeba pro jistotu porazit 2x za sebou bez možnosti ukládání.
@Najlvin (komentář): Pozn. K prvnímu Descentu. K knihkupectví jsem si koupil origo obálku s disketou. U bratrance na 486 jeho bratra ( šíleně drahá mašina- na leasing u Escomu ho vyšla celkem na 60 000)... Jsme pařili jako blázen. Problém byl, že jen dva levely a pak se hra vždy beznadějně kousla. Až poletech mi došlo co znamená pojem shareware...
Už dlouho se mi u žádné hry nestalo, abych si ji po dohrání hned znovu rozehrál. Tentokrát jsem tomu po zkušenostech z prvního hraní dal o stupínek nižší obtížnost a nejednou je to všechno strašně jednoduché - štíty pořád na 200%. Předtím jsem balancoval většinouz tak na 30% :D Je to fakt skvělá hra, všem vřele doporučuji! Jo, a kdyby se chtěl někdo realizovat, editor levelů je už venku, takže můžete začít tvořit. Já to tu teď testuji a ten editor není zas tak moc složitý. Přitom nabízí plnohodnotnou tvorbu levelů se vším všudy ;-)
Za mě velmi zajímavá hra. Descent je z toho cítit na každém kroku. Mám to zatím rozehrané, ale už teď je jasné, že jen za ten závan nostalgie bude známka vysoká. Zkrátka hra, která si na nic nehraje a snaží se vzdát poklonu svým předchůdcům. Možná bych snad jen uvítal nějaké otevřenější lokace, za sebe mám totiž nějraději Descent 3, kde se lítalo i po venku a spletitost lokací byla velmi rozmanitá a nápaditá :-)