@Artran (07.02.2021 15:21): Tož sice nemá, ale má je hoděné na Dropboxu, takže se k nim dá proklikat. Stačí si rozklinout složku s kampaní a pak soubor text_english.txt
I když pravda i samotné popisky jsou většinou jen jedna či dvě věty. :D
@Richmond (07.02.2021 15:04): Tak to jsi dobrý! Já jsem se obtížnost odvážil zvednout jen o jeden stupeň od té výchozí.

Aha, to je pravda. Já teď hraju Bitvu v korálovém moři a tam je také nutné letadlovky držet jednak mimo a jednak co nejrychleji zlikvidovat ty japonské.

Těch zajímavých DLC je tolik, že vůbec nevím, do kterého dalšího se pustit.
Malý tip:
Kdybyste chtěli zkusit nějakou fanouškovskou tvorbu, tak mrkněte na Erik's campaigns. Nicméně pro jejich hraní potřebujete vlastnit alespoň jednu kampaň (DLC), aby fungovali. Na zdarma zkušební verzi hry totiž nefungují uživatelské scénáře a kampaně.
@Artran (07.02.2021 14:47): Hrál jsem buď na max nebo druhou nejvyšší a bylo to peklo občas :) Je tam skoro vždy limit na tahy. Letadlovku jsem měl na mysli to, jak je důlěžité jednak tu svou bránit (doststek stíhaček nebo torpédoborců) a mít ji dál od místa konfliktu a druhak, že je naprosto základní co nejdřví objevit ty nepřátelské (viz Midway). Ono i to střídání pozemních a námořních střetů je udělané tak akorát. Nehrál jsem ale třeba ještě ty další DLC jako Tarawa (ta mě láká úplně nejvíc i kvůli tomu, že mám deskovku D-Day at Tarawa).
@Richmond (07.02.2021 14:38): Velmi :-) Jenom jsem se trochu bál, aby scénáře nebyly podobně puzzloidní jako první mise, Pearl Harbour, což se zatím nenaplňuje. V prvních třech misích je každopádně dobře ztvárněno to, jak dostávali od Japonců Američani na frak. A jak se to pak začne obracet.

S tím pojetím letadlových lodí myslíš možnost vzletu pouze jednoho letadla za tah?

Na jakou obtížnost jsi to hrál?
@Artran (komentář): A jak se Pacific líbí zatím? Mně to docela nadchlo, ty mise tam nejsou jednotvárné a navíc se mi hrozně líbílo pojetí letadlových lodí, které docela odpovídalo jejich použití v reálu.