Zahrát si multiplayer RCT byl sen nejednoho stavitele parku. A nyní se sen splnil :)
Začneme hodnotit normální hru. V praxi je všechno původní, doplněno o zrychlení času, které mě fakt chybělo, když zrovna nebylo co dělat a člověk jen čekal na novou atrakci a peníze.

Co se týče multiplayeru, ten funguje dost dobře. V praxi jste všichni majitelé jednoho parku a stavíte. Horské dráhy a jiné dráhy musíte stavět sami - tedy nejsou k dispozici předpřipravené dráhy. Samozřejmě si můžete stavět i normální atrakce a budovat park. Během stahování mapy (většina her je založena na mapě, kterou si zakladatel vytvořil - avšak jde hrát i na mapách ze scénářů a plnit je i v rámci hry s přáteli v multiplayeru) se vám stáhnou i nějaké nové atrakce, které byly použity, třeba jsem získal skateboardové rampy, nějaké nové druhy horských drah, 4D kino, westernové divadlo a nějaké atrakce z RCT3 převedene do formatu RCT2, které vypadají fakt pěkně.
Nevýhodou je, že je lepší vlastnit oba datadisky. Když je nemáte, málokde si zahrajete. Většina her je vyžaduje. Bohužel v seznamu založených místností o tom není zmínka. Takže se vám předem stáhne herní mapa a pak vám vyskočí hláška o chybě, že nemáte datadisk.

Velkou nevýhodou je, že v čechách to snad nikdo nezná ani nehraje. Ale tohle nemá vliv na hodnocení!

Pro: Multiplayer, zrychlení času, nové herní možnosti, lepší grafické rozhrání, český překlad všeho i MP

Proti: Předem nevíte jestli herní místnost vyžaduje datadisky