Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Oktoberfest: Wiesn - Gaudi

říjen 2005
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Dokonce i největší lidový festival na světě, jenž je současně i největším světovým svátkem piva a koná se každoročně v německém Mnichově, má svoji oficiální počítačovou hru. Originální hra obsahuje tři zábavné minihry, verze pro mobily umožňovala stažení všech miniher nezávisle na sobě.

V první minihře O' zapft is se stanete hospodským Aloisem, narazíte pivní soudek a úkolem je plnit půllitry a posílat je číšnici Vroni. Pokud jste však příliš pomalí nebo netočíte správnou míru, schytáte od Vroni eskapádu bavorských nadávek. Oans, Zwoa, G' Suffa vyžaduje rychlost a postřeh. Zde jako Vroni roznášíte půllitry s pivem hostům, kteří plní festivalový stan. Přitom musíte všechny rychle obsloužit a vyhnout se srážce s těmi, kteří vrávorají mezi lavicemi. V poslední hře "Wiesn Wackler" se Alois vrací po náročném dni stráveném na Oktoberfestu, klikatá cesta a množství vypitého piva však činí cestu obtížnější. Vy jej musíte dopravit v pořádku domů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.