Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Oknytt

08.07.2013
66
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Soubor vyprávění této klasická point & click adventury Oknytt vychází z folklóru a bájesloví skandinávských národů. Tvůrci z Nemoria Entertainment nás pasují do zvláštního nočního opeřeného stvoření, který za noci prozkoumává neznámé prostředí světa, do něhož byl uvržen.

Důležitým pojítkem v ději jsou čtyři runové kameny zastávající určitý přírodní živel (oheň, voda, vzduch a země) a vlastnosti s tím spojené. Každá lokace, postavička či realizace úkolu je spjatá s odlišným elementem konající jak hlavní, tak i podpůrnou roli. Skrze jejich kombinaci se bude příběh dále vyvíjet.

Naší cestu doprovází hlas vypravěče, na scénu nejznatelněji vstupujícího už na začátku, jenž nás zároveň uvádí do meritu dění i s připomenutím, že je to právě on, kdo usměrňuje události. To vše se odehrává v noci, v odstínech jednotvárné šedi, nicméně narazíme i na lehké odstíny denních barev.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.