Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Oh My Gore!

20.10.2016
55
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V této hře se postavíte na stranu sil zla, do úlohy vzkříšeného boha války, jehož hrozivé jméno je Raelius. Jeho bytí je zcela podrobeno válce, ničení a krveprolévání a s vlastní armádou nohsledů táhne krajem, aby za sebou zanechal pouze utrpení, smrt a nesmazatelnou krvavou stopu...

Oh My Gore! je žánrová směs real time strategie, tower defense a reverse tower defense zpracovaná do dvou rozměrů pixel artu. Hráči zde postupně dobývají území na mapě s pomocí své armády odporných pekelných stvoření, orků a kostlivců, přičemž jejich protivníky jsou urození rytíři a slovutní hrdinové. Obranné věže postavené na dobytých územích pak musí odolat útokům nepřátel, kteří chtějí svoji zemi zpět. Hra obsahuje 20 misí s desítkou věží a několik hratelných postav s individuálními schopnostmi a vlastními jednotkami. Questy pak umožňují rekrutovat další hrdiny, vedlejší úkoly zvyšují unikátní sílu boha Raelia.

Vývojáři využili i řadu detailních animací smrti s pomocí technologie GoreCap.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.