@kristmeister (23.02.2013 18:47): Jak říkám, ať je to hopsačka, nebo adventura, na věci to nic nemění. A nejde o žánr, nebo cíl hry (vzhledem k tvému nešikovnému příměrů k NFS nebo COD), ale o herní náplň, hratelnost.
Ale já jsem neřekl, že se nedalo soudit. Ve své době Munch logicky sklidil nějaká ocenění od periodik věnujících se Xboxu, protože vyšel rok potom co vyšel Xbox a mezi hrama výběr velký nebyl.
Byl to takový jednooký mezi slepými králem.

A hodnocení kritiků je hezký, ale na věci to pro mě nic nemění. Ani ocenění ani kritikové pro mě hru zábavnější a méně blbou neudělají. Navíc bych těm lidem dal si tu hru zahrát po 11 letech co odpadl mega-hype a potřeba protlačit na Xbox nějaké "pecky" aby viděli, jakého těžkého overpraisingu se dopustili.
Strangera jsem ještě nehrál. Ono je jedno, jestli je Munch adventura, strategie nebo simulátor. Ať je to cokoli, je to nuda a je to zfušované.
Jo, hodně cen dostal, ale to především proto, že v roce 2002 ještě nebylo na Xboxu z čeho pořádně vybírat.
Právěže tenhle žánr já mám rád. Ale Oddworld Inhabitants mě prostě rohlíkem neopijí.

Když by mi bylo zas 11-10 let, tak tu strašlivou nudu odpustím z lásky ke značce. To už teď ale nejde.
Mě celkem bavil ještě první level, ale pak už jsem se naštval. Původní hry mám nesmírně rád, ale tohle je prostě odpad, nesahá jim to ani po kotníky. Je to škoda, měli se držet toho, co umí.
To bych neřekl, s obtížností nebo ovládáním není problém, hrou projíždím jako nůž máslem. Spíš je to oproti předchozím dílům pěkná konina.
Teď jsem to ještě našel na disku a řekl si, že tomu ještě dám šanci. Ne, prostě ne. Všechno špatně.
@Victor (11.02.2012 17:04): az se Munch potka s Abem, tak pak to zacne uz byt ostrejsi....hlavne tam je takova obrovska mistnost, ktera se deli na tri mensi....a musis Mudokony z prvni prenest pres druhou do treti a ta druha je plna min, slogu a sligu ;)
nevím čím to je, ale Munch se dostává na vrchol mýho žebříčku her =) jak já se nasmál když jsem zatál za páku a objevilo se kolečkový křeslo =D
ja uz to mam pripraveny, ale cekam, az mi prijde novej zdroj, protoze v tom co mam tedka neco strasne cvaka pokazdy, kdyz hraju nakou gamesu :)
no řeknu ti že Exoddus je nějakej pojebanej, protože mi nehraje hudba a pár zvuků taky nehraje.
zdar, koukal jsem ze vysel nakej balik "Oddbox", kde jsou vsechny hry od Oddworldu..a prej dokonce nejak vylepseny od puvodnich verze... Nehral nekdo ty novejsi Abby ?? Zajimalo by me, jestli by melo cenu hrat to kvuli tomu znova...
Hmmm, máš i třeba na začátku Paramonie? S tím, že do té chvíle máš posbírané všechny Mudokony (včetně všech tajných)...
Mmm, asi do toho půjdu. Ale štve mě, že nikde nejdou sehnat savy na Oddysee... Jsem ji měl nedávno rozehranou, ale hra mi někde v polovině spadla a já to neměl dlouho uložené... a to jsem měl posbírané všechny otroky, co šli...
Tenhle tejden je zase na oddbox na steamu 50% sleva, plus by měl zítra vyjít další patch snad už opravující všechno.
Nedalo se to hrát na x360padu bez editace ini fileu, to už je opravený?